MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     


Season 19 - základní část

17. 6. 2012
22:49:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9R H E
  Athletics 0 0 0 0 0 0 0 0 00 8 2
  Tigers 1 0 0 2 1 1 4 0X9 15 0

| Preview | Wrapup |  Play-By-Play |

   comment: Díky nejen za sérii, ale i za krásných 59 zápasů základní části, které jsme spolu za 18 sezón odehráli :)

b a t t i n g   &   f i e l d i n g
  AB R H RBI BB K AVG | TC PO A E F%
   Crisp, CF401001.239|2200.889
   Pennington, SS400000.323|1010.958
   Cowgill, LF400000.317|3201.954
   Gomes, 3B401000.252|4130.957
   Barton, 1B402001.315|131210.995
   Suzuki, C402000.308|4400.992
   Cespedes, DH400001.345|00001.000
   Reddick, RF401000.333|00001.000
   Weeks, 2B201001.302|51401.000
   McCarthy, P000000.200|1100.818
   Peacock, P000000.000|0000.778
   Carignan, P000000.000|00001.000
   Figueroa, P000000.000|10101.000
   Devine, P000000.000|00001.000
   Blevins, P000000.000|00001.000
   Balfour, P000000.000|1001.800
   Totals3408004.235|3523102.943
 
  AB R H RBI BB K AVG | TC PO A E F%
   Dirks, CF510100.402|11001.000
   Fielder, 1B511000.335|10910.988
   Cabrera, 3B502101.344|4130.994
   Martinez, DH512001.354|0000.991
   Young, LF400011.294|22001.000
   Santiago, 2B413210.316|1010.991
   Boesch, RF411000.290|3300.972
   Avila, C423300.303|55001.000
   Raburn, SS423100.289|5410.979
   Oliver, P000000.000|4220.765
   Villarreal, P000000.000|00001.000
   Totals40915823.375|3527801.000
 2B:   K. Suzuki (4), C. Crisp (6),
 HBP:   J. Weeks (3),
 E:   C. Cowgill (4), G. Balfour (1),
 
 2B:   V. Martinez (14), R. Santiago (6), M. Cabrera (14),
 3B:   R. Raburn (4),
 HR:   A. Avila (2),
 RBI:   A. Avila 3 (15), R. Santiago 2 (15), A. Dirks (12), M. Cabrera (35), R. Raburn (20),
p i t c h i n g
IP H R ER BB K HR HBP IBB TBF PC ERA
   McCarthyL3.07332200018564.01
   Peacock1.1211010006173.24
   Carignan0.200000000237.36
   Figueroa0.2211000004111.72
   Devine0.222200000451.93
   Blevins1.012100100585.27
   Balfour0.210000000362.84
   Totals8.0159823100421069.00
 
IP H R ER BB K HR HBP IBB TBF PC ERA
   OliverW7.15000401027723.52
   Villarreal1.2300000008196.00
   Totals9.08000401035910.00


Box score official statistics approved by Major League Baseball Office of the Commissioner
S T Ř Í P K Y   Z E   S P R C H

  martinOak- Trosku jsem vahal jestli mam zareagovat, jak jdou v lize roky tak krome vykonostniho propadu a spatneho cteni nadhozu ztracim take schopnost videt do lidi co kdo mysli uprimne a kdo to pise ironicky ale u tebe to vnimam jako zpusob rozlouceni a to clovek spise mysli jen na ty hezke okamziky a tech x zapasu z tech krasnych :-) oznacenych v serii jako nudne tedy hodime za hlavu.
Kdo by mel dekovat predevsim jsem ja a zbytek kdysi tak mohutne herni komunity ze jsi svym umem a nadsenim a sepsanim nutnych pravidel pro nas hrace pripravil tolik plodnych sezon a jistou setrvacnosti jeste nekolik sezon pred hraci kteri zustanou urcite bude.
Jako na jednoho ze tri musketyru spolu s Vymklym kteri to vydrzeli od jara roku 2005 az doposud budu mit urcite i ja hezke vzpominky. Jiste by rozlouceni bylo pikantnejsi na tvem domovskem stanku v Houstonu ktery na me pokazde zapusobil svym geniem loci ale Oakland tam nejezdil rad, byl to zrejme posledni ligovy stanek kde jsem az po dlouhych marnych letech dobyvani dokazal vyhrat ( s vyjimkou sezony kdy jsem zaskakoval v samotnych pocatcich ligy s tymem Tampa Bay v playoff sezony 4 a jednou v Houstonu vyhral jak pravi bohaty archiv, dnes v moderni dobe uz vec nevidana) V seriich se chodilo az na samou dren trpelivosti, coz me vzdy strasne bavilo. Az na vyjimky to byla s tebou jedina serie ktera mela svuj pevne stanoveny cas v 22h uz za doby pralesni a tohle pravidlo pretrvalo az do dneska respektive vcerejska a v nesposledni rade jsi to byl v sezone 8 v serii v Oaklandu ktery jsi stal u zrodu neceho velkeho po kterem se moje kariera zlomila z te horsi na tu uspesnejsi a od te doby se muselo zkratka s Oaklandem pocitat a taky se nekolik dilcich uspechu povedlo. Ze jsem je mohl tady prozivat ti jeste na zaver dekuji a mozna par jmen zaverem clenu kteri zde uz nehraji ale svym zpusobem at na hristi nebo mimo hriste jen tak na icq mi byly srdci bliz v v dekade ve ktere hrali nez odesli.

Cocu-ZdenaMarecek-Acer-Ricardo-Jaster-Bjerndi-Lord Jura-Hammer-Devil-Dafi-Giambi-Rony-Tony-Thunderman-Jonejo a Sovic.
  RangerHolt se mě taky trochu zmocnila nostalgie, první zápas ligy jsem odehrál se sovicem 24. 6. 2005 :)

Teď mám na řadě sérii s Vymklým a s ním se taky dostaneme přesně na 59 zápasů v základní části. K tomu jsem s ním navíc odehrál epických 27 zápasů playoff, a to už je nějaká porce :)

Ještě chci říct, že pokud bude aspoň 8 zájemců, čemuž věřím, tak podle mě uspořádání season 20 i dalších sezón určitě bude mít smysl a rád pro ni všechno připravím jako vždycky, byť už nebudu hrát.
  angeellVaječina hadr :{TEXAS derby, Vysočina derby :{ mitsu club :{

Diskutovat mohou jen aktivovaní a přihlášení uživatelé.