MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     


Season 15 - základní část

16. 3. 2010
21:52:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9R H E
  Blue Jays 0 0 0 2 2 0 1 0 05 11 0
  Rangers 0 0 0 1 0 0 0 214 13 1

| Preview | Wrapup |  Play-By-Play |

   comment: V dalsej serii sme sa vydali na horucu podu do Texaskeho Arlingtonu. Zapasy s Texasom maju pre nas specialnu prichut, pretoze patria spolu s Washingtonom medzi nasich najcastejsich pripravnych superov. Preto sme sa na tuto seriu chystali uz od zaciatku sezony a isli sme do Texasu s nejakou tou davkou motivacie naviac. Chceli sme uspiet, pretoze posledne pripravne zapasy mame s Rangers dost vyrazne kladnu bilanciu.

V prvom zapase dostal sancu napravit nevyrazny vykon zo Seattlu Morrow a nastupoval do zapasu plny sebavedomia, ved prave proti nemu sa Rangers dari najmenej. Na druhej strane dostal prilezitost lavak Harrison.

Zapas sa zacal tak ako sme predpokladali, cize bez bodov na obidvoch stranach, nadhadzovaci dominovali az do 4 inningu, ked sme sa dostali po single McDonalda a triple Wellsa do vedenia 2:0, druhy bod sme si pripisali tak trochu stastne, ked sa Lind o milimetre stihol vyhnut GIDP.
Hned vzapati kapituloval aj Morrow, ked Hamilton skoroval solom - 2:1

Na palke sme sa snazili co najviac zvysit Harrisonovi pitch count a to sa nam vyplatilo v 5. inningu, ked zacal hadzat viac do zony a Gonzalez,Golson a Harris zaplnili mety bez outu. Nakoniec sme z toho dokazali vytazit velmi dolezite 2 runy a viedli sme uz 4:1.

Morrow sa porucal uz v 6. inningu, ked pustil Hamiltonovi a Guerrerovi, ale Downs zachranil situaciu a vedenie sme si podrzali.

v 7. inningu sme zase my mali sancu uz definitivne rozhodnut zapas, ale z leadoff hitov Golsona a Harrisa sme vytazili len bod. Hoci bol stav uz velmi nadejny, vedeli sme, ze Texas neraz dokazal vynikajucim zaverom otocit zapas a tak sme sa este nemohli predcasne tesit.

Domaci Rangers tuto povest do bodky potvrdili a pripravili divakom infarktovy zaver zapasu.

V 8. inningu si Camp vybral slabu chvilu a pusti 2 doubly Davisa a Hamiltona. Gregg sice s velkymi problemami ukoncil inning, ale domaci sa dokazali priblizit na 5:3

Jason Frasor sa zhostil svojej ulohy closera, ale rozbehnutych Rangers zastavit nedokazal a ti sa bez jedineho outu dokazali Kinslerom dostat na stav 5:4 a druhu metu a vyzeralo to s nami zle - nedobre.
Potom ale zvysni traja palkari v prilisnej snahe rozhodnut nedodrzali disciplinu na palke a Jason si pripisal 3 K v rade a druhy SV v sezone.

Tento zapas bol jeden z najkrajsich a najnapinavejsich aky som v lige hral. Som strasne stastny, ze sme ho nakoniec zvadli a ukazali sme, ze sme psychicky odolni.

Diky za krasny zazitok, tesim sa na druhy match.

b a t t i n g   &   f i e l d i n g
  AB R H RBI BB K AVG | TC PO A E F%
   Harris, LF402002.263|22001.000
        Donovan, PH-LF110000.000|11001.000
   McDonald, 3B611100.091|41301.000
   Wells, CF311201.222|1010.800
   Hill, 2B403000.316|32101.000
   Dunn, DH200020.118|0000.000
   Lind, 1B401100.211|1310301.000
   Molina, C400000.300|77001.000
   Gonzalez, SS411000.412|00001.000
   Golson, RF412000.143|11001.000
   Morrow, P000000.000|21101.000
   Downs, P000000.000|11001.000
   Valdez, P000000.000|11001.000
   Camp, P000000.000|0000.000
   Gregg, P000000.000|00001.000
   Frasor, P000000.000|0000.000
   Totals36511423.306|3627901.000
 
  AB R H RBI BB K AVG | TC PO A E F%
   Kinsler, 2B413010.318|75201.000
   Young, 3B502100.480|20201.000
   Cruz, RF500002.043|22001.000
   Davis, 1B511001.318|131111.982
   Hamilton, CF523201.391|11001.000
   Guerrero, DH402101.333|0000.000
   Greene, SS401001.182|6240.952
   Teagarden, C300010.188|44001.000
   Murphy, LF401001.300|11001.000
   Harrison, P000000.000|31201.000
   Feldman, P000000.000|10101.000
   Totals39413427.333|4027121.975
 2B:   W. Harris (1),
 3B:   V. Wells (1),
 RBI:   V. Wells 2 (2), A. Lind (2), J. McDonald (1),
 SF:   V. Wells (1),
 CS:   G. Golson (1),
 IBB:   A. Dunn (1),
 HBP:   V. Wells (1),
 
 2B:   C. Davis (2), J. Hamilton (1), M. Young (4),
 HR:   J. Hamilton (2),
 RBI:   J. Hamilton 2 (3), M. Young (4), V. Guerrero (3),
 E:   C. Davis (1),
p i t c h i n g
IP H R ER BB K HR HBP IBB TBF PC ERA
   MorrowW5.26111210023714.61
   Downs1.0100010004100.00
   Valdez0.210000000330.00
   Camp0.0222000002718.00
   Gregg0.2100110004150.00
   FrasorS1.0211030005214.50
   Totals9.0134427100411274.00
 
IP H R ER BB K HR HBP IBB TBF PC ERA
   HarrisonL6.08441300126775.84
   Feldman3.03111001014253.38
   Totals9.0115523011401025.00


Box score official statistics approved by Major League Baseball Office of the Commissioner
S T Ř Í P K Y   Z E   S P R C H

  angeelldíky jastere, zas tak supr to nebylo :)

Diskutovat mohou jen aktivovaní a přihlášení uživatelé.