MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
2. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
3. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
4. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
5. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
6. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
7. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
8. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
9. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
10. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
11. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
12. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
13. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
14. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
15. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
16. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
17. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
18. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
19. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
20. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
21. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
22. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
23. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
24. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
25. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
26. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
27. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
28. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
29. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
30. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
31. Y. Torrealba 330210000000.667.6671.0001.667
32. O. Dotel 200000000000.000.000.000.000
33. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
34. L. Chisenhall 260000000300.000.000.000.000
35. E. Nunez 220000000110.000.000.000.000
36. J. Borbon 5170100000600.059.059.059.118
37. A. Ogando 300000000000.000.000.000.000
38. C. Carrasco 100000000000.000.000.000.000
39. C. Sabathia 300000000000.000.000.000.000
40. M. Harrison 300000000000.000.000.000.000
41. C. Wade 400000000000.000.000.000.000
42. A. Cunningham 280000000200.000.000.000.000
43. J. Nathan 400000000000.000.000.000.000
44. J. Verlander 100000000000.000.000.000.000
45. D. Fister 100000000000.000.000.000.000
46. J. Benoit 400000000000.000.000.000.000
47. M. Hoffman 400000000000.000.000.000.000
48. D. Huff 100000000000.000.000.000.000
49. J. Masterson 200000000000.000.000.000.000
50. Y. Darvish 400000000000.000.000.000.000