MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
2. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
3. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
4. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
5. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
6. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
7. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
8. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
9. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
10. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
11. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
12. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
13. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
14. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
15. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
16. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
17. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
18. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
19. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
20. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
21. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
22. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
23. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
24. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
25. Y. Torrealba 330210000000.667.6671.0001.667
26. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
27. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
28. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
29. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
30. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
31. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
32. C. Balester 200000000000.000.000.000.000
33. R. Soriano 400000000000.000.000.000.000
34. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
35. F. Garcia 200000000000.000.000.000.000
36. J. Turner 500000000000.000.000.000.000
37. M. Pineda 300000000000.000.000.000.000
38. L. Marson 260000000400.000.000.000.000
39. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
40. D. Robertson 300000000000.000.000.000.000
41. M. Lowe 400000000000.000.000.000.000
42. C. Crosby 300000000000.000.000.000.000
43. P. Hughes 300000000000.000.000.000.000
44. M. Hamburger 300000000000.000.000.000.000
45. P. Coke 400000000000.000.000.000.000
46. C. Lewis 200000000000.000.000.000.000
47. M. Rivera 400000000000.000.000.000.000
48. S. Feldman 300000000000.000.000.000.000
49. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
50. S. Barnes 100000000000.000.000.000.000