MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
2. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
3. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
4. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
5. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
6. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
7. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
8. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
9. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
10. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
11. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
12. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
13. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
14. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
15. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
16. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
17. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
18. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
19. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
20. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
21. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
22. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
23. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
24. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
25. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
26. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
27. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
28. Y. Torrealba 330210000000.667.6671.0001.667
29. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
30. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
31. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
32. M. Adams 500000000000.000.000.000.000
33. C. Perez 100000000000.000.000.000.000
34. A. Wilk 200000000000.000.000.000.000
35. B. Logan 400000000000.000.000.000.000
36. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
37. D. Lowe 100000000000.000.000.000.000
38. T. Sipp 200000000000.000.000.000.000
39. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
40. B. Villarreal 400000000000.000.000.000.000
41. A. Jones 480000001400.000.111.000.111
42. H. Kuroda 300000000000.000.000.000.000
43. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
44. R. Porcello 200000000000.000.000.000.000
45. N. Feliz 400000000000.000.000.000.000
46. M. Perez 400000000000.000.000.000.000
47. R. Perez 200000000000.000.000.000.000
48. C. Balester 200000000000.000.000.000.000
49. R. Soriano 400000000000.000.000.000.000
50. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087