MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
2. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
3. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
4. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
5. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
6. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
7. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
8. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
9. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
10. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
11. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
12. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
13. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
14. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
15. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
16. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
17. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
18. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
19. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
20. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
21. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
22. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
23. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
24. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
25. Y. Torrealba 330210000000.667.6671.0001.667
26. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
27. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
28. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
29. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
30. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
31. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
32. F. Garcia 200000000000.000.000.000.000
33. J. Turner 500000000000.000.000.000.000
34. M. Pineda 300000000000.000.000.000.000
35. L. Marson 260000000400.000.000.000.000
36. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
37. D. Robertson 300000000000.000.000.000.000
38. M. Lowe 400000000000.000.000.000.000
39. C. Crosby 300000000000.000.000.000.000
40. P. Hughes 300000000000.000.000.000.000
41. M. Hamburger 300000000000.000.000.000.000
42. P. Coke 400000000000.000.000.000.000
43. C. Lewis 200000000000.000.000.000.000
44. M. Rivera 400000000000.000.000.000.000
45. S. Feldman 300000000000.000.000.000.000
46. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
47. S. Barnes 100000000000.000.000.000.000
48. U. Jimenez 200000000000.000.000.000.000
49. J. Chamberlain 400000000000.000.000.000.000
50. D. Holland 700000000000.000.000.000.000