MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
2. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
3. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
4. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
5. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
6. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
7. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
8. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
9. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
10. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
11. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
12. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
13. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
14. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
15. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
16. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
17. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
18. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
19. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
20. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
21. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
22. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
23. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
24. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
25. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
26. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
27. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
28. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
29. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
30. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
31. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
32. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
33. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
34. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
35. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
36. P. Hughes 300000000000.000.000.000.000
37. M. Hamburger 300000000000.000.000.000.000
38. P. Coke 400000000000.000.000.000.000
39. C. Lewis 200000000000.000.000.000.000
40. M. Rivera 400000000000.000.000.000.000
41. S. Feldman 300000000000.000.000.000.000
42. S. Barnes 100000000000.000.000.000.000
43. Y. Torrealba 330210000000.667.6671.0001.667
44. U. Jimenez 200000000000.000.000.000.000
45. J. Chamberlain 400000000000.000.000.000.000
46. D. Holland 700000000000.000.000.000.000
47. J. Peralta 110000000000.000.000.000.000
48. I. Nova 400000000000.000.000.000.000
49. A. Oliver 200000000000.000.000.000.000
50. O. Dotel 200000000000.000.000.000.000