MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
2. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
3. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
4. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
5. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
6. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
7. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
8. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
9. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
10. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
11. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
12. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
13. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
14. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
15. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
16. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
17. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
18. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
19. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
20. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
21. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
22. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
23. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
24. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
25. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
26. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
27. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
28. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
29. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
30. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
31. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
32. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
33. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
34. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
35. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
36. C. Balester 200000000000.000.000.000.000
37. R. Soriano 400000000000.000.000.000.000
38. F. Garcia 200000000000.000.000.000.000
39. M. Pineda 300000000000.000.000.000.000
40. J. Turner 500000000000.000.000.000.000
41. L. Marson 260000000400.000.000.000.000
42. D. Robertson 300000000000.000.000.000.000
43. M. Lowe 400000000000.000.000.000.000
44. C. Crosby 300000000000.000.000.000.000
45. P. Hughes 300000000000.000.000.000.000
46. M. Hamburger 300000000000.000.000.000.000
47. P. Coke 400000000000.000.000.000.000
48. C. Lewis 200000000000.000.000.000.000
49. M. Rivera 400000000000.000.000.000.000
50. S. Feldman 300000000000.000.000.000.000