MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
2. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
3. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
4. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
5. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
6. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
7. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
8. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
9. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
10. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
11. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
12. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
13. J. Borbon 5170100000600.059.059.059.118
14. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
15. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
16. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
17. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
18. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
19. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
20. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
21. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
22. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
23. A. Jones 480000001400.000.111.000.111
24. L. Marson 260000000400.000.000.000.000
25. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
26. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
27. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
28. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
29. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
30. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
31. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
32. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
33. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
34. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
35. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
36. L. Chisenhall 260000000300.000.000.000.000
37. A. Cunningham 280000000200.000.000.000.000
38. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
39. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
40. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
41. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
42. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
43. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
44. E. Nunez 220000000110.000.000.000.000
45. C. Wade 400000000000.000.000.000.000
46. J. Nathan 400000000000.000.000.000.000
47. J. Verlander 100000000000.000.000.000.000
48. D. Fister 100000000000.000.000.000.000
49. J. Benoit 400000000000.000.000.000.000
50. M. Hoffman 400000000000.000.000.000.000