MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
2. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
3. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
4. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
5. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
6. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
7. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
8. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
9. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
10. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
11. J. Borbon 5170100000600.059.059.059.118
12. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
13. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
14. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
15. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
16. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
17. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
18. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
19. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
20. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
21. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
22. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
23. A. Jones 480000001400.000.111.000.111
24. L. Marson 260000000400.000.000.000.000
25. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
26. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
27. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
28. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
29. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
30. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
31. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
32. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
33. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
34. L. Chisenhall 260000000300.000.000.000.000
35. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
36. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
37. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
38. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
39. A. Cunningham 280000000200.000.000.000.000
40. S. Rodriguez 6190410001213.211.250.263.513
41. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
42. E. Nunez 220000000110.000.000.000.000
43. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
44. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
45. B. Villarreal 400000000000.000.000.000.000
46. H. Kuroda 300000000000.000.000.000.000
47. N. Feliz 400000000000.000.000.000.000
48. R. Porcello 200000000000.000.000.000.000
49. R. Perez 200000000000.000.000.000.000
50. M. Perez 400000000000.000.000.000.000