MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
2. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
3. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
4. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
5. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
6. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
7. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
8. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
9. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
10. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
11. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
12. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
13. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
14. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
15. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
16. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
17. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
18. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
19. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
20. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
21. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
22. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
23. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
24. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
25. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
26. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
27. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
28. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
29. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
30. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
31. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
32. O. Dotel 200000000000.000.000.000.000
33. C. Gentry 322000000100.000.000.000.000
34. J. Hannahan 4150110000400.067.067.133.200
35. L. Chisenhall 260000000300.000.000.000.000
36. J. Borbon 5170100000600.059.059.059.118
37. A. Ogando 300000000000.000.000.000.000
38. E. Nunez 220000000110.000.000.000.000
39. M. Harrison 300000000000.000.000.000.000
40. C. Carrasco 100000000000.000.000.000.000
41. C. Sabathia 300000000000.000.000.000.000
42. C. Wade 400000000000.000.000.000.000
43. J. Nathan 400000000000.000.000.000.000
44. J. Verlander 100000000000.000.000.000.000
45. A. Cunningham 280000000200.000.000.000.000
46. J. Benoit 400000000000.000.000.000.000
47. D. Fister 100000000000.000.000.000.000
48. M. Hoffman 400000000000.000.000.000.000
49. D. Huff 100000000000.000.000.000.000
50. J. Masterson 200000000000.000.000.000.000