MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální pálkařské statistiky - TOP 50
# player team G AB R H 2B 3B HR RBI BB K SB CS AVG OBP SLG OPS
1. C. Granderson 1142917217130600.405.4051.0001.405
2. N. Cruz 1244816215103500.364.404.7951.200
3. J. Hamilton 124641221283600.261.306.478.784
4. M. Teixeira 114151220483400.293.333.634.967
5. D. Young 7274920380500.333.321.7411.062
6. R. Cano 1143101330672600.302.333.7911.124
7. A. Avila 7253820270300.320.320.640.960
8. N. Swisher 113771112460300.297.350.7571.107
9. V. Martinez 72761130361700.407.414.8521.266
10. I. Kinsler 124961350253500.265.302.490.792
11. R. Ibanez 9274811350300.296.296.7411.037
12. S. Duncan 4154820350500.533.5331.2671.800
13. D. Jeter 114361221150300.279.267.442.709
14. M. Napoli 124546004411000.133.152.400.552
15. P. Fielder 72951040240500.345.345.6901.034
16. A. Beltre 12424930142500.214.267.357.624
17. A. Dirks 7313810130701.258.258.387.645
18. E. Carrera 6221620030822.273.273.364.636
19. M. Moreland 7261711030500.269.269.385.654
20. C. Santana 6201530030200.250.238.400.638
21. M. Cabrera 7293721031400.241.267.379.646
22. R. Martin 113611300131200.361.378.444.823
23. S. Choo 6245700331430.292.320.667.987
24. B. Gardner 114471722331314.386.400.7271.127
25. C. Kotchman 4143420021300.286.333.429.762
26. M. Young 124441030125300.227.306.364.670
27. D. Murphy 1241112300211000.293.310.366.675
28. E. Andrus 1251612211221205.235.264.373.637
29. B. Boesch 7262500110700.192.192.308.500
30. A. Rodriguez 11422920010600.214.209.262.471
31. R. Raburn 7232610110600.261.261.435.696
32. M. Brantley 4151300001100.200.250.200.450
33. J. Donald 280310000101.375.375.500.875
34. D. Lowe 100000000000.000.000.000.000
35. T. Sipp 200000000000.000.000.000.000
36. B. Villarreal 400000000000.000.000.000.000
37. A. Jones 480000001400.000.111.000.111
38. R. Santiago 7265700000500.269.269.269.538
39. H. Kuroda 300000000000.000.000.000.000
40. R. Porcello 200000000000.000.000.000.000
41. N. Feliz 400000000000.000.000.000.000
42. M. Perez 400000000000.000.000.000.000
43. R. Perez 200000000000.000.000.000.000
44. C. Balester 200000000000.000.000.000.000
45. R. Soriano 400000000000.000.000.000.000
46. A. Cabrera 6231100000510.043.043.043.087
47. F. Garcia 200000000000.000.000.000.000
48. J. Turner 500000000000.000.000.000.000
49. M. Pineda 300000000000.000.000.000.000
50. D. Robertson 300000000000.000.000.000.000