MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
2. S. Feldman 301012.013995486.751.42
3. A. Oliver 20008.012552345.631.88
4. J. Verlander 10107.26443364.701.17
5. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
6. J. Benoit 42003.13000330.001.80
7. P. Coke 40003.23000260.001.36
8. F. Garcia 210011.09331232.451.00
9. N. Feliz 40003.22110152.450.82
10. A. Ogando 30103.25220154.911.64
11. A. Wilk 210011.17442153.180.71
12. D. Fister 10107.110662117.361.50
13. J. Turner 50003.12000140.000.90
14. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
15. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
16. C. Crosby 30013.02110123.001.00
17. O. Dotel 20002.064401018.003.50
18. J. Masterson 211016.221984144.321.32
19. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
20. T. Sipp 20001.02111009.002.00
21. D. Robertson 31002.12111043.860.86
22. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
23. M. Rivera 40033.14000000.001.20
24. C. Wade 40003.13110012.700.90
25. M. Perez 40004.15220004.151.15
26. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
27. R. Soriano 40004.03221004.500.75
28. D. Huff 10005.07111011.801.40
29. D. Lowe 10012.01000000.000.50
30. D. Holland 71005.15111051.690.94
31. S. Barnes 10000.10000000.000.00
32. C. Perez 10000.0100000
33. P. Hughes 30015.14110031.690.75
34. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
35. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
36. M. Adams 50004.15201040.001.15
37. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
38. B. Logan 41004.22110021.930.43
39. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
40. M. Lowe 40104.16222014.151.38
41. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
42. J. Nathan 40044.01000030.000.25
43. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
44. K. Uehara 50005.22000040.000.35
45. C. Balester 20103.25221024.911.36
46. R. Perez 20101.01110009.001.00
47. I. Nova 41003.23000030.000.82