MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
2. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
3. J. Masterson 211016.221984144.321.32
4. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
5. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
6. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
7. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
8. S. Feldman 301012.013995486.751.42
9. A. Wilk 210011.17442153.180.71
10. F. Garcia 210011.09331232.451.00
11. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
12. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
13. A. Oliver 20008.012552345.631.88
14. J. Verlander 10107.26443364.701.17
15. D. Fister 10107.110662117.361.50
16. K. Uehara 50005.22000040.000.35
17. D. Holland 71005.15111051.690.94
18. P. Hughes 30015.14110031.690.75
19. D. Huff 10005.07111011.801.40
20. B. Logan 41004.22110021.930.43
21. M. Lowe 40104.16222014.151.38
22. M. Perez 40004.15220004.151.15
23. M. Adams 50004.15201040.001.15
24. J. Nathan 40044.01000030.000.25
25. R. Soriano 40004.03221004.500.75
26. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
27. C. Balester 20103.25221024.911.36
28. I. Nova 41003.23000030.000.82
29. N. Feliz 40003.22110152.450.82
30. A. Ogando 30103.25220154.911.64
31. P. Coke 40003.23000260.001.36
32. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
33. J. Benoit 42003.13000330.001.80
34. M. Rivera 40033.14000000.001.20
35. C. Wade 40003.13110012.700.90
36. J. Turner 50003.12000140.000.90
37. C. Crosby 30013.02110123.001.00
38. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
39. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
40. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
41. D. Robertson 31002.12111043.860.86
42. O. Dotel 20002.064401018.003.50
43. D. Lowe 10012.01000000.000.50
44. R. Perez 20101.01110009.001.00
45. T. Sipp 20001.02111009.002.00
46. S. Barnes 10000.10000000.000.00
47. C. Perez 10000.0100000