MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. M. Adams 50004.15201040.001.15
2. J. Benoit 42003.13000330.001.80
3. J. Nathan 40044.01000030.000.25
4. K. Uehara 50005.22000040.000.35
5. I. Nova 41003.23000030.000.82
6. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
7. M. Rivera 40033.14000000.001.20
8. D. Lowe 10012.01000000.000.50
9. S. Barnes 10000.10000000.000.00
10. C. Perez 10000.0100000
11. P. Coke 40003.23000260.001.36
12. J. Turner 50003.12000140.000.90
13. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
14. B. Logan 41004.22110021.930.43
15. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
16. R. Perez 20101.01110009.001.00
17. C. Crosby 30013.02110123.001.00
18. T. Sipp 20001.02111009.002.00
19. D. Robertson 31002.12111043.860.86
20. C. Wade 40003.13110012.700.90
21. N. Feliz 40003.22110152.450.82
22. D. Huff 10005.07111011.801.40
23. D. Holland 71005.15111051.690.94
24. P. Hughes 30015.14110031.690.75
25. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
26. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
27. M. Lowe 40104.16222014.151.38
28. C. Balester 20103.25221024.911.36
29. M. Perez 40004.15220004.151.15
30. R. Soriano 40004.03221004.500.75
31. A. Ogando 30103.25220154.911.64
32. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
33. F. Garcia 210011.09331232.451.00
34. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
35. O. Dotel 20002.064401018.003.50
36. A. Wilk 210011.17442153.180.71
37. J. Verlander 10107.26443364.701.17
38. A. Oliver 20008.012552345.631.88
39. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
40. D. Fister 10107.110662117.361.50
41. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
42. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
43. J. Masterson 211016.221984144.321.32
44. S. Feldman 301012.013995486.751.42
45. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
46. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
47. C. Lewis 202010.227171761414.342.63