MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
2. J. Masterson 211016.221984144.321.32
3. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
4. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
5. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
6. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
7. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
8. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
9. S. Feldman 301012.013995486.751.42
10. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
11. A. Oliver 20008.012552345.631.88
12. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
13. D. Fister 10107.110662117.361.50
14. F. Garcia 210011.09331232.451.00
15. D. Huff 10005.07111011.801.40
16. A. Wilk 210011.17442153.180.71
17. J. Verlander 10107.26443364.701.17
18. M. Lowe 40104.16222014.151.38
19. O. Dotel 20002.064401018.003.50
20. M. Perez 40004.15220004.151.15
21. D. Holland 71005.15111051.690.94
22. A. Ogando 30103.25220154.911.64
23. M. Adams 50004.15201040.001.15
24. C. Balester 20103.25221024.911.36
25. M. Rivera 40033.14000000.001.20
26. P. Hughes 30015.14110031.690.75
27. C. Wade 40003.13110012.700.90
28. R. Soriano 40004.03221004.500.75
29. P. Coke 40003.23000260.001.36
30. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
31. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
32. J. Benoit 42003.13000330.001.80
33. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
34. I. Nova 41003.23000030.000.82
35. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
36. T. Sipp 20001.02111009.002.00
37. D. Robertson 31002.12111043.860.86
38. N. Feliz 40003.22110152.450.82
39. J. Turner 50003.12000140.000.90
40. B. Logan 41004.22110021.930.43
41. K. Uehara 50005.22000040.000.35
42. C. Crosby 30013.02110123.001.00
43. D. Lowe 10012.01000000.000.50
44. C. Perez 10000.0100000
45. J. Nathan 40044.01000030.000.25
46. R. Perez 20101.01110009.001.00
47. S. Barnes 10000.10000000.000.00