MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
2. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
3. S. Feldman 301012.013995486.751.42
4. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
5. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
6. J. Masterson 211016.221984144.321.32
7. J. Verlander 10107.26443364.701.17
8. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
9. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
10. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
11. M. Lowe 40104.16222014.151.38
12. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
13. A. Oliver 20008.012552345.631.88
14. A. Wilk 210011.17442153.180.71
15. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
16. D. Fister 10107.110662117.361.50
17. C. Balester 20103.25221024.911.36
18. T. Sipp 20001.02111009.002.00
19. D. Robertson 31002.12111043.860.86
20. R. Soriano 40004.03221004.500.75
21. D. Huff 10005.07111011.801.40
22. D. Holland 71005.15111051.690.94
23. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
24. F. Garcia 210011.09331232.451.00
25. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
26. M. Adams 50004.15201040.001.15
27. J. Benoit 42003.13000330.001.80
28. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
29. J. Nathan 40044.01000030.000.25
30. K. Uehara 50005.22000040.000.35
31. R. Perez 20101.01110009.001.00
32. C. Crosby 30013.02110123.001.00
33. I. Nova 41003.23000030.000.82
34. O. Dotel 20002.064401018.003.50
35. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
36. M. Rivera 40033.14000000.001.20
37. C. Wade 40003.13110012.700.90
38. M. Perez 40004.15220004.151.15
39. N. Feliz 40003.22110152.450.82
40. D. Lowe 10012.01000000.000.50
41. S. Barnes 10000.10000000.000.00
42. A. Ogando 30103.25220154.911.64
43. C. Perez 10000.0100000
44. P. Hughes 30015.14110031.690.75
45. P. Coke 40003.23000260.001.36
46. J. Turner 50003.12000140.000.90
47. B. Logan 41004.22110021.930.43