MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
2. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
3. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
4. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
5. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
6. S. Feldman 301012.013995486.751.42
7. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
8. P. Coke 40003.23000260.001.36
9. J. Verlander 10107.26443364.701.17
10. N. Feliz 40003.22110152.450.82
11. D. Holland 71005.15111051.690.94
12. A. Ogando 30103.25220154.911.64
13. A. Wilk 210011.17442153.180.71
14. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
15. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
16. K. Uehara 50005.22000040.000.35
17. J. Masterson 211016.221984144.321.32
18. D. Robertson 31002.12111043.860.86
19. A. Oliver 20008.012552345.631.88
20. J. Turner 50003.12000140.000.90
21. M. Adams 50004.15201040.001.15
22. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
23. J. Nathan 40044.01000030.000.25
24. I. Nova 41003.23000030.000.82
25. P. Hughes 30015.14110031.690.75
26. F. Garcia 210011.09331232.451.00
27. J. Benoit 42003.13000330.001.80
28. C. Balester 20103.25221024.911.36
29. C. Crosby 30013.02110123.001.00
30. B. Logan 41004.22110021.930.43
31. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
32. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
33. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
34. C. Wade 40003.13110012.700.90
35. D. Huff 10005.07111011.801.40
36. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
37. D. Fister 10107.110662117.361.50
38. M. Lowe 40104.16222014.151.38
39. R. Perez 20101.01110009.001.00
40. O. Dotel 20002.064401018.003.50
41. T. Sipp 20001.02111009.002.00
42. M. Rivera 40033.14000000.001.20
43. M. Perez 40004.15220004.151.15
44. R. Soriano 40004.03221004.500.75
45. D. Lowe 10012.01000000.000.50
46. S. Barnes 10000.10000000.000.00
47. C. Perez 10000.0100000