MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. J. Nathan 40044.01000030.000.25
2. M. Rivera 40033.14000000.001.20
3. D. Lowe 10012.01000000.000.50
4. C. Crosby 30013.02110123.001.00
5. P. Hughes 30015.14110031.690.75
6. C. Perez 10000.0100000
7. S. Barnes 10000.10000000.000.00
8. R. Perez 20101.01110009.001.00
9. T. Sipp 20001.02111009.002.00
10. O. Dotel 20002.064401018.003.50
11. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
12. D. Robertson 31002.12111043.860.86
13. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
14. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
15. J. Benoit 42003.13000330.001.80
16. C. Wade 40003.13110012.700.90
17. J. Turner 50003.12000140.000.90
18. C. Balester 20103.25221024.911.36
19. I. Nova 41003.23000030.000.82
20. N. Feliz 40003.22110152.450.82
21. A. Ogando 30103.25220154.911.64
22. P. Coke 40003.23000260.001.36
23. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
24. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
25. R. Soriano 40004.03221004.500.75
26. M. Adams 50004.15201040.001.15
27. M. Lowe 40104.16222014.151.38
28. M. Perez 40004.15220004.151.15
29. B. Logan 41004.22110021.930.43
30. D. Huff 10005.07111011.801.40
31. D. Holland 71005.15111051.690.94
32. K. Uehara 50005.22000040.000.35
33. D. Fister 10107.110662117.361.50
34. J. Verlander 10107.26443364.701.17
35. A. Oliver 20008.012552345.631.88
36. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
37. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
38. F. Garcia 210011.09331232.451.00
39. A. Wilk 210011.17442153.180.71
40. S. Feldman 301012.013995486.751.42
41. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
42. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
43. M. Harrison 302016.0199650103.381.19
44. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
45. J. Masterson 211016.221984144.321.32
46. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
47. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44