MVP2005.net:   [ MVP 2005 - Liga ]   [ MVP 2005 - World Baseball Classic ]   [ BaseBallBet - aktualizace: čtvrtek 01:00 ]   [ MVP News ]
MVP2005.NET - MVP Baseball 2005 - Major League Baseball
Liga | AAA | Přátelské zápasy | Lidé | Stats | Schedule | Výsledky | Transakce | Pravidla & FAQ | IRC | Fórum |
| Historie | Historická tabulka | Historické statistiky | Fabulous Feats | Sraz | Přihlášení/Registrace |
Cleveland Indians - Pompey Detroit Tigers - Ranger Houston Astros - Flamer Los Angeles Angels - Mokino11 Miami Marlins - asistent12 Minnesota Twins - Lampard New York Mets - Vymklej New York Yankees - Carlyle Oakland Athletics - martin Tampa Bay Rays - Sob Texas Rangers - angeell     

Týmové a individualní statistiky

Season 19 - playoff

|     team batting    |     team fielding    |     team pitching    |     vs team batting    |     vs team pitching    |
|     individual batting    |     individual fielding    |     individual pitching    |

Individuální statistiky nadhozu - TOP 50
# player team GP W L SV IP H R ER HR BB K ERA WHIP
1. Y. Darvish 440023.1153220250.770.64
2. C. Sabathia 330027.0123320251.000.44
3. J. Benoit 42003.13000330.001.80
4. D. Robertson 31002.12111043.860.86
5. I. Nova 41003.23000030.000.82
6. B. Logan 41004.22110021.930.43
7. D. Holland 71005.15111051.690.94
8. F. Garcia 210011.09331232.451.00
9. A. Wilk 210011.17442153.180.71
10. M. Pineda 310015.1124420112.350.78
11. H. Kuroda 312016.0198733163.941.38
12. J. Masterson 211016.221984144.321.32
13. C. Perez 10000.0100000
14. S. Barnes 10000.10000000.000.00
15. R. Perez 20101.01110009.001.00
16. T. Sipp 20001.02111009.002.00
17. O. Dotel 20002.064401018.003.50
18. D. Lowe 10012.01000000.000.50
19. B. Villarreal 40002.12000010.000.86
20. C. Carrasco 10002.23110013.381.13
21. J. Chamberlain 40003.03111053.001.00
22. C. Crosby 30013.02110123.001.00
23. J. Turner 50003.12000140.000.90
24. M. Rivera 40033.14000000.001.20
25. C. Wade 40003.13110012.700.90
26. A. Ogando 30103.25220154.911.64
27. P. Coke 40003.23000260.001.36
28. M. Hoffman 40003.23111012.450.82
29. C. Balester 20103.25221024.911.36
30. N. Feliz 40003.22110152.450.82
31. M. Hamburger 30004.0147751215.753.75
32. J. Nathan 40044.01000030.000.25
33. R. Soriano 40004.03221004.500.75
34. M. Adams 50004.15201040.001.15
35. M. Lowe 40104.16222014.151.38
36. M. Perez 40004.15220004.151.15
37. D. Huff 10005.07111011.801.40
38. P. Hughes 30015.14110031.690.75
39. K. Uehara 50005.22000040.000.35
40. D. Fister 10107.110662117.361.50
41. J. Verlander 10107.26443364.701.17
42. A. Oliver 20008.012552345.631.88
43. R. Porcello 20209.014101024510.002.00
44. C. Lewis 202010.227171761414.342.63
45. S. Feldman 301012.013995486.751.42
46. U. Jimenez 202015.21910107075.741.21
47. M. Harrison 302016.0199650103.381.19